životopísek Miky Boorem

30. listopadu 2008 v 17:59 |  Mika Boorem
Povolání: Herečka
Věk: 21
Datum narození: 18. 08. 1987
Místo narození: Tuscon,Arizona,USA
Znamení: Lev


Americká herečka, narozena 18.8.1987 v Tusconu, Arizoně, USA. Hrála už jako malá, ve filmu Škola malého stromu. Poté ve známějším filmu Jack Frost, kde hrála malou hokejistku Natalii a kamarádku hl.hrdiny Charlieho. Zahrála si i v seriálu Dawsonův svět a to Halley Hetson. Její větší role byla Carol Gerber ve filmu Srdce v Atlantidě. S Morganem Freemanem si zahrála v thrilleru Jako pavouk.

Skvělý film Osudové léto, ji přineslo roli hned vedle Michelle Rodriguezové a Kate Bosworthové. Tam hrála mladší sestru Kate Penny. Další film,kde hrála jednu z hlavních rolí je komedie Konec snění.

V r. 2004, si zahrála sestru Katey v Hříšném tanci 2.
V r. 2005 si zahrála mladou studentku Katie v dobrodružnám filmu Úsměv.

V r. 2006 hrála ve filmu "Nenapravitelná", hraje tam hlavní roli. Je to o dívce Augustě, která svým chováním přidělává starost celé rodině a to hlavně matce, která se jí snaží pomoci. Augusta se totiž seznámí s problematickou Rainne, a tím začne její závislost na drogách a alkoholu. Matka ji proto pošle do komuny daleko od civilizace, aby se Augusta uzdravila. Samozřejmě nakonec, přes všechny překážky, Augusta uspěje a vše dobře dopadne.

Dále v roce 2006 natočila film The initiation the Sarah. V překladu Přijímací ceremoniál, tento film není zatím moc známý, ale v TV už jste ho vidět mohli a to na CINEMAX v anglickém znění s titulkami.

A na rok 2008 si pro nás Mika připravila hned dva filmy, "Street" a "Trucker".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama